APT Properties

Menu

Kontakt

Petter Melan Rogstad
Daglig Leder
E: petter@aptproperties.no
M: 41 31 90 32

Trond Gunnar Christensen
E: trond@aptproperties.no
M: 93 26 0995

Gunnar Solheim
Eiendomsutvikler/Sivilarkitekt
E: gunnar@aptproperties.no
M: 95 88 48 10

Christina Melan Rogstad
Markedssjef
E: christina@aptproperties.no
M: 97 13 71 28

Kristoffer Askhaven
Business Controller
E: kristoffer@aptproperties.no
M: 98 01 92 46

Kai Christian Fallet
Prosjektleder
E: kai@aptproperties.no
M: 95 70 53 71

 

Fakturaer sendes til: faktura@aptproperties.no

Personvernerklæring

APT Properties er kontinuerlig på jakt etter nye eiendommer eller tomter med mulighet for utvikling. Er du interessert i å selge eller se hvilke muligheter eiendommen din har, ta kontakt med oss!